It looks like you're using Internet Explorer 11 or older. This website works best with modern browsers such as the latest versions of Chrome, Firefox, Safari, and Edge. If you continue with this browser, you may see unexpected results.

Bibliografije

Informacije in navodila za vnos bibliografije v CEK

Vrednotenje člankov – faktorji vpliva in citati

V SICRIS-u se članki vrednotijo glede na dva faktorja vpliva

• JCR (Journal Citation Reports), podatkovne zbirke Web of Science (WoS),
  • SNIP (Source Normalized Impact per Paper), ki je faktor vpliva podatkovne zbirke SCOPUS.

Pri točkovanju in uvrstitvi se upošteva za avtorja ugodnejša uvrstitev v letu objave članka.

Opomba

Pri vrednotenju raziskovalne uspešnosti na Ekonomski fakulteti v skladu s Strategijo EF 2015–2020 upoštevamo faktor vpliva JCR, kategorijo AJG (Academic Journal Guide 2015) Chartered Association of Business in seznam FT-50, ki vključuje 50 najprestižnejših revij s področja poslovnih ved.

eTUTOR-CEK, ISSN: 2591-1090, Izdajatelj: Ekonomska fakulteta Ljubljana, Centralna ekonomska knjižnica, 2017-, Urednika: Urban Golob in Martina Petan

Foto: Arhiv EF. Tehnična podpora