It looks like you're using Internet Explorer 11 or older. This website works best with modern browsers such as the latest versions of Chrome, Firefox, Safari, and Edge. If you continue with this browser, you may see unexpected results.

Bibliografije

Informacije in navodila za vnos bibliografije v CEK

Pogosta vprašanja

1. Kako pridobim šifro raziskovalca?
3. Kako lahko spremenim svoj seznam reprezentativnih bibliografskih enot v SICRIS-u?
4. V SICRIS-u se moj članek uvršča v kategorijo A1, pri vrednotenju raziskovalnih dosežkov pa mi Ekonomska fakulteta priznava kategorijo A3. Kako to?
5. Katere lestvice/range (poleg JCR) EF upošteva pri vrednotenju raziskovalne uspešnosti?

eTUTOR-CEK, ISSN: 2591-1090, Izdajatelj: Ekonomska fakulteta Ljubljana, Centralna ekonomska knjižnica, 2017-, Urednika: Urban Golob in Martina Petan

Foto: Arhiv EF. Tehnična podpora